BKP

#EKSPERTBKP: Magdalena Sokołowska - Leger. Meliores - centrum rozwoju osobistego.

#EKSPERTBKP: Magdalena Sokołowska - Leger. Meliores - centrum rozwoju osobistego.

Magdalena Sokołowska-Leger z Meliores - Centrum Rozwoju Osobistego pomaga dogadać się ze sobą i z innymi, by pracować razem lepiej niż jakoś. ????

???? Pracuje z przedsiębiorcami i liderami, którzy chcą polepszyć współpracę, poprawić atmosferę w firmie, usprawnić komunikację, czy lepiej radzić sobie ze stresem i presją otoczenia.

???? Wspiera także tych, którzy borykają się z problemami natury międzyludzkiej, jak na przykład konflikty w zespole, między działami lub z kontrahentami.

???? Zajmuje się także ukrytym konfliktem, czyli sytuacją, kiedy nikt się otwarcie z nikim nie kłóci, ale każdy „czuje w powietrzu, że jest coś nie tak”.

???? Podczas indywidualnych sesji coachingowych wspiera w rozwiązywaniu dylematów, patrzeniu na różne aspekty z szerszej perspektywy, w podnoszeniu osobistych kompetencji liderskich, odnajdywaniu utraconego spokoju wewnętrznego i poczucia sensu.

Jeśli zaciekawiły Cię możliwości, jakie daje współpraca z Magdaleną, zadzwoń lub napisz ✍

Znajdziesz ją na: https://biznesklubpolska.pl/czlonek-grupy/182

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij