BKP

Jak Grafika 3D pomaga prezentować produkty?

Jak Grafika 3D pomaga prezentować produkty?

Pierwsze w Nowym Roku spotkanie grupy BKP ONE już za nami. Jak zwykle było inspirująco, merytorycznie oraz w duchu biznesowym.

Przedsiębiorcy różnych branż i specjalności zebrali się, aby rozmawiać o biznesie, wymieniać się doświadczeniami i przekazywać sobie rekomendacje.

Oczywiście nie zabrakło również niezawodnego networkingu, który jest stałym elementem spotkań BKP dającym możliwość poznawania nowych partnerów, klientów, kontrahentów.

Ważnym punktem wieczoru była prezentacja naszego eksperta – specjalisty od grafiki 3D i wizualizacji - David Pezacki, która pozwoliła lepiej zrozumieć zagadnienie symulacji rzeczywistości.

David w sposób ciekawy i angażujący opowiedział czym jest grafika 3D. Przedstawił główne techniki prezentacji produktu przy jej wykorzystaniu oraz wskazał na jej zalety. A także, analizując konkretne przykłady, zaprezentował istotne różnice między produktami grafiki komputerowej, a fotografii studyjnej.

W jaki sposób podjąć współpracę z firmą zajmująca się grafiką 3D?

Jak się okazuje proces ten jest prostszy, niż się może wydawać. Warto o tym wiedzieć, rozważając skorzystanie z takich usług.

Bardzo wartościowy materiał, którego atrakcyjność podnoszą niezwykłe projekty portfolio firmy.

Przekonaj się sam oglądając krótkie wideo.

Prezentację znajdziesz tutaj:

A tymczasem zapraszamy na kolejne spotkanie BKP ONE które odbędzie się już 25 stycznia oraz do kontaktu z Davidem ❗

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij