BKP

Mentor biznesowy skutecznym wsparciem dla Twojej firmy

Mentor biznesowy skutecznym wsparciem dla Twojej firmy

Nuda to słowo, które w słowniku Biznes Klub Polska nie występuje. A spotkania Grup, mimo iż przebiegają według pewnych stałych ram programowych - nigdy nie są takie same.

Oprócz networkingu i okazji poznania się nawzajem: członków oraz zaproszonych gości, spotkaniu zawsze towarzyszy inny motyw przewodni.

Tym razem był nim mentoring biznesowy, o którym przedsiębiorcy BKP ONE nie tylko rozmawiali w kuluarach, ale również mieli okazję usłyszeć podczas wystąpienia naszego środowego eksperta - Joanna Stocka - Prusaczyk leadership coach.

Joanna w klarowny i ciekawy sposób, przytaczając liczne case study opowiedziała, czym jest mentoring biznesowy, jak może przebiegać jego proces od początku do końca, a także na jakie efekty współpracy z mentorem możesz liczyć.

Jeśli więc:

  • planujesz zmienić swoją ścieżkę zawodową;
  • jesteś właścicielem i myślisz o skalowaniu własnego biznesu;
  • jesteś przedsiębiorcą chcącym podnieść wyniki sprzedażowe;
  • obejmujesz stanowisko menedżera i mierzysz się z problemami organizacji czasu, a w Twoim życiu brakuje równowagi miedzy sferą prywatną, a zawodową;

… może już czas, aby pomyśleć o wsparciu mentora biznesowego?

Warto korzystać z wiedzy, doświadczenia i umiejętności osób, które znają problemy przedsiębiorstw od podszewki i mogą w szybki i skuteczny sposób im zaradzić ❤.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o mentoringu biznesowym, zapraszamy do wysłuchania prezentacji, a jeśli jesteś już zdecydowany zwrócić się do Joanny o pomoc – „skocz” do 9,35 min nagrania, aby skorzystać z rabatu specjalnego.

Zapraszamy ❗ Prezentację znajdziesz tutaj

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij