BKP

Kto, kiedy i jak skorzysta na współpracy z software house?

Kto, kiedy i jak skorzysta na współpracy z software house?

Technologia w dzisiejszym świecie jest wszechobecna. A co za tym idzie - coraz więcej firm sięga po nowoczesne rozwiązania IT, ponieważ mogą im zapewnić to, o co większość z nich zabiega –  przewagę konkurencyjną na rynku.

I w tym momencie z pomocą przybywa software house z odpowiednimi rozwiązaniami informatycznymi dla biznesu, które pomogą tę przewagę budować.

Temu właśnie tematowi poświęcone było środowe spotkanie BKP ONE.

Dzięki wystąpieniu Marcin Pietrzak, który od wielu lat pracuje z oprogramowaniem, mogliśmy choć przez chwilę przeniknąć do świata nowoczesnych technologii, aby lepiej ją zrozumieć, a także poznać naszego prelegenta, który jak wszyscy nasi występujący - jest profesjonalistą i ekspertem w swojej dziedzinie!

Marcina historia i zarazem przygoda z oprogramowaniem zaczęła się 20 lat temu od kafejki internetowej, dla której stworzył stronę internetową, dzięki czemu mógł z niej bezpłatnie korzystać. Wiele wiosen pracował jako projektant i programista, a od ponad 10 lat „z dumą reprezentuje software house 21 Strun"

Marcin podczas swojej prezentacji wyjaśnił nam, czym tak naprawdę jest software house i jakie rozwiązania dla biznesu oferuje. Opowiedział, kto jest jego potencjalnym odbiorcą i może skorzystać na takiej współpracy oraz co istotne, w którym momencie biznesu może być dla Ciebie kluczowe zwrócenie się do software house?

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, a ponadto szukasz odpowiedzi na pytania:

  •  od czego zacząć, gdy pojawi się w Twojej głowy pomysł z „gatunku” informatycznych ?
  • jakie są modele współpracy z software house i który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy ?
  • jaki jest min. próg wejścia w program informatyczny i czy Ci się to opłaca ?

 


… zapraszamy do obejrzenia bardzo wartościowej i merytorycznej prezentacji, a także kontaktu z Marcinem, który z przyjemnością na wszystkie odpowie!

Prezentację znajdziesz tutaj 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij