BKP

Jak zostać dostawcą dla firm skandynawskich?

Jak zostać dostawcą dla firm skandynawskich?

Takich spotkań życzymy sobie jak najwięcej! Jakich dokładnie? Czytaj dalej


Po długiej majowej przerwie, społeczność  BKP ONE zebrała się ponownie, aby wraz z innymi przedsiębiorcami rozmawiać o skuteczności modelu rekomendacji w zwiększaniu zysków firm, poznawać się podczas moderowanego networkingu i nawzajem się polecać do klientów.

Podczas spotkania czuło się biznesowego ducha, którego zawdzięczamy jego uczestnikom, zarówno członkom, jak i gościom, którzy tego dnia przybyli niezwykle licznie. Łącznie zgromadziło się ponad 50-ciu przedsiębiorców !

I mimo, że ciałem w wirtualnej sali biznesowej, tym razem ich myśli wędrowały po europejskiej Dolinie Krzemowej…a więc Skandynawii.. dlaczego?

Ponieważ tematem przewodnim spotkania była sprzedaż właśnie z krajami z tej krainy geograficznej.

Wsłuchując się w radiowy głos naszego prelegenta Przemysława Pielę, bez trudu przenieśliśmy się do regionu malowniczych fiordów, hygge oraz Wikingów, aby poznawać tamtejszą kulturę biznesową, dowiadywać  się jak skutecznie sprzedawać w tym regionie i czego unikać!

Bezcenne rady dla każdego zainteresowanego poszerzeniem swojej biznesowej wiedzy o Skandynawii.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania świetnie przygotowanej i poprowadzonej przez Przemka prezentacji oraz zapoznanie się z profilem jego działalności.

Gościom bardzo dziękujemy za przybycie, członkom społeczności za nieustanne zaangażowanie i czekamy na więcej!

Prezentację znajdziesz tutaj
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij