BKP

Z miłości do księgowości

Z miłości do księgowości

To już stało się regułą


Wysoka frekwencja gości na naszych spotkaniach Grupy BKP ONE.

W czym tkwi sekret ..?

W wysokiej jakości spotkań, wartości merytorycznej wystąpień naszych prelegentów, profesjonalnym networkingu, którzy prowadzą przeszkoleni moderatorzy, a także - otwartości i zaangażowaniu jego gospodarzy - społeczności Biznez Klub Polska.

W takim klimacie rozmowa z innymi przedsiębiorcami, to czysta przyjemność.

I, mimo, że temat przewodni spotkania (księgowość) może dla wielu właścicieli firm do najprzyjemniejszych nie należy, (Księgowość jest często postrzegana jako niechciany, lecz konieczny element prowadzenia biznesu), to jednak naszemu prelegentowi Piotrowi Lisiak udało się nas przekonać, że nawet tę dziedzinę można polubić. Jeśli mamy po swojej stronie rzetelnego reprezentanta i doradcę w postaci wiarygodnego Biura Rachunkowego.

Piotr podczas wystąpienia zabrał nas w osobistą podróż po księgowości, która swój początek miała jeszcze w dzieciństwie…

Bardzo ciekawa prezentacja pokazująca, że z nawet wydawać by się mogło najtrudniejszej i z pozoru niemożliwej do rozwiązania sytuacji finansowej, w której znalazła się firma, przy pomocy profesjonalnego i rzetelnego Biura Rachunkowego - można wyjść bez szwanku i jeszcze „zarobić”.

Zapraszamy do jej wysłuchania oraz kontaktu z naszym prelegentem. Piotr z całym zespołem Biura Rachunkowego CONTABILIS z pewnością podejmie się niejednego trudnego wyzwania, bo jak mówi: „żadne tematy nie są im straszne”.

Prezentację znajdziesz tutaj. 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij