BKP

UX: Klucz do doskonałości w projektowaniu stron internetowych i aplikacji

UX: Klucz do doskonałości w projektowaniu stron internetowych i aplikacji

Społeczność Biznez Klub Polska znów stanęła na wysokości zadania, zapewniając uczestnikom spotkania Grupy ONE jak najlepsze wrażenia i doświadczenia.

Oprócz świetnej prezentacji, którą tym razem zawdzięczamy Piotrowi Trzaskowskiemu - ekspertowi od UX Design, nie zabrakło także okazji do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych podczas moderowanego networkingu i oczywiście wymiany wirtualnych wizytówek.

✔ Jak zaprojektować aplikację lub stronę internetową, aby bardziej podoba się użytkownikom i lepiej zarabiała dla ich właścicieli?
✔ Jak osiągnąć dobre doświadczenie użytkownika?
✔ Po czym poznać źle zaprojektowaną aplikację, ale również, jakie cechy powinna zawierać aplikacja dobrze zaprojektowana?

Ufff, dużo pytań, które nie wydają się takie straszne, gdy mamy u "swojego boku" osobę zajmującą się projektowaniem doświadczenia użytkownika od wielu lat !

Dzięki naszemu prelegentowi wyszliśmy ze spotkania z konkretną wiedzą.

Piotr podczas wystąpienia podzielił się z nami ciekawostkami ze świata UX, udzielił cennych wskazówek przy tworzeniu aplikacji, strony www. 
Opisał narzędzia, które pomagają udoskonalić doświadczenie użytkownika.

Dał nam do ręki kompas, który wyznacza kierunek poruszania się po rzeczywistości UX, pozwalając szybciej osiągnąć cel i dotrzeć do serc użytkowników ❤, bez zbędnego błądzenia.

Ale, ale nie chcąc odbierać przyjemności z oglądania prezentacji w tym miejscu postawimy „.” Zapraszamy do jej obejrzenia i kontaktu z Piotrem!

Prezentację znajdziesz tutaj 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij