BKP

SGB BANK S.A. - Twój partner w biznesie

SGB BANK S.A. - Twój partner w biznesie

Banki spółdzielcze wielu osobom kojarzą się z przestarzałą bankowością, głównie kredytami dla rolników, a tymczasem… rzeczywistość okazuje się zupełnie inna ❗

Podczas ostatniego spotkania BKP ONE, dzięki naszemu prelegentowi Bartoszowi Mencel mieliśmy okazję poznać prawdziwe i zupełnie nowe oblicze banku spółdzielczego SGB - BANK S.A., a przed wszystkim dowiedzieliśmy się jak wiarygodnym partnerem może się stać dla każdej działalności i jaki rodzaj wsparcia może zaoferować.

Bartosz podczas swojej prezentacji przedstawił nam główne zalety bankowości spółdzielczej. Opowiedział o jej głównej sile, która tkwi w różnorodności. Bo obsługują zarówno osoby fizyczne, jak i firmy jednoosobowe, małe, średnie przedsiębiorstwa, a nawet korporacje. Co więcej – mogą być partnerem dla różnych typów działalności rozsianych po całej Polsce.

Usłyszeliśmy o  głównych cechach banków spółdzielczych jako najlepszej metodzie na kryzys, a także poznaliśmy kilka historii klientów, którzy otrzymali potrzebne finansowe wsparcie.

Bardzo merytoryczna prezentacja, dająca zupełnie nowe spojrzenie na SGB-Bank S.A., który łączy tradycję z nowoczesnością!

Zachęcamy do jej obejrzenia. A jeśli właśnie szukasz finansowania na rozwój Twojej działalności, czy środków na cele obrotowe - zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem.

Prezentację znajdziesz tutaj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij